CAUTAM PLEYERI & ADMINI SERIOSI CLAN.RUGAM SERIOZITATE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CAUTAM PLEYERI & ADMINI SERIOSI CLAN.RUGAM SERIOZITATE

~CAUTAM MEMBRI CLAN.RUGAM SERIOZITATE~BuN Venit Pe ForUm Intra Pe SeRvaR iati-o arma si distreazate~CAUTAM MEMBRI CLAN.RUGAM SERIOZITATE~
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri :)

In jos 
AutorMesaj
BloNNNdu
[ Administratori ]
BloNNNdu


Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 01/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti // Berceni

Bancuri :) Empty
MesajSubiect: Bancuri :)   Bancuri :) Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 4:59 pm

Trei soareci intr-un bar trageau shot-uri de tequila.Primul toarna un shot, isi umfla muschii si incepe: - Ba fraierilor, voi stiti capcanele alea de soareci pe care le pun bulangiii de oameni cu o bucatica de cascaval inauntru? Ei bine, io desfac dintii aia, fac vreo 20 de tractiuni la capcana , iau cascavalul si o sterg, ba!!! - Mama , ce tare e asta! Al doilea isi pune tequila, se scutura si zice: - Brrr, stiti voi grauntele alea mici si roz,bobitele alea de grau cu otrava ? Eu iau cateva boabe, le pisez, le pun pe o foita si pac! le trag pe nas! - Ba ... asta e nebun de tot! auzi, se drogheaza cu otrava! Al treilea isi pune si el un paharel, il da pe gat, se incordeaza, se scutura un pic si o ia la fuga. - Unde fugi dementule? - Ma duc sa F__ pisica !!!

Un papagal, care nu avea si el pe cine fute, se duce la magar sa-l invete si pe el cum sa faca s-o puna cu cineva.
- Bai papagalule, mergi si tu la vulpita, ca stiu ca e mare curva si propune-i si tu ceva.
Merge papagalul la vulpe si ii face propunerea, dar este refuzat. Se duce din nou la magar:
- Ce-ai facut, ma?
- Pai i-am propus sa o punem!
- Pai nu asa, ma! Te duci si o inviti in oras si apoi ii ceri sa o puneti!
O scoate papagalul pe vulpita in oras si seara ii propune sa o puna, dar este refuzat din nou. Se duce iar la magar:
- Acum ce-ai facut, ma?
- Am facut cum m-ai sfatuit, dar m-a refuzat din nou.
- Du-te acum si invit-o in oras si dai si ceva de mincat, si de baut, ca eu asa am facut si nu m-a refuzat apoi!
Face papagalul intocmai, dar este refuzat din nou. Se supara magarul si zice:
- Hai cu mine, sa-ti arat eu.
Se duc amindoi la vulpita, o ia magarul direct si i-o pune!
Morala: Cu o femeie trebuie sa fii magar, nu papagal!
----====E vechi da tare====---- Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
https://respawn-org.forumgratuit.ro
 
Bancuri :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CAUTAM PLEYERI & ADMINI SERIOSI CLAN.RUGAM SERIOZITATE :: Bancuri :: Bancuri-
Mergi direct la: