CAUTAM PLEYERI & ADMINI SERIOSI CLAN.RUGAM SERIOZITATE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CAUTAM PLEYERI & ADMINI SERIOSI CLAN.RUGAM SERIOZITATE

~CAUTAM MEMBRI CLAN.RUGAM SERIOZITATE~BuN Venit Pe ForUm Intra Pe SeRvaR iati-o arma si distreazate~CAUTAM MEMBRI CLAN.RUGAM SERIOZITATE~
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce tare e asta=))

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BloNNNdu
[ Administratori ]
BloNNNdu


Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 01/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti // Berceni

ce tare e asta=)) Empty
MesajSubiect: ce tare e asta=))   ce tare e asta=)) Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 5:01 pm

Patru prieteni jucau poker. Pe masa tigari, telefoane mobile, scrumiere pline, etc.
La un moment dat suna un telefon. Unul dintre ei raspunde:
- Da... bine draga, cu niste prieteni...ce spui?...o blana?...2000 de dolari?... dar nu-i cam mult?...a! e naturala... bine cumpar-o.
Inchide telefonul, mai joaca ce mai joaca, suna din nou. Raspunde.
- Da...nu ti-am zis? cu niste prieteni... ti-ai gasit masina? cat costa? ... 20000 de dolari?!? da' nu-i cam mult? ... a e noua... scaune de piele...full-options... bine, cumpar-o.
Inchide telefonul si se apuca din nou de jucat. Peste cateva zeci de minute suna din nou. Raspunde.
- Da... ti-am mai zis, cu niste prieteni... a venit omul cu casa?!? ce casa? ce om? a... agentul.... cat costa?... 500.000 de dolari?!?! dar nu-i cam mult?... a are 20 de camere... 8 bai... doar ne mutam... bine, bine, cumpar-o. Pa.
Inchide telefonul dupa care il arunca pe masa si zice:
- Al cui dracu' e telefonul asta, ca a inceput sa ma enerveze ..?=)) study
Sus In jos
https://respawn-org.forumgratuit.ro
chim24

chim24


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 06/09/2009
Varsta : 31
Localizare : Ploiesti

ce tare e asta=)) Empty
MesajSubiect: prost:)   ce tare e asta=)) Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 8:37 am

Smile) lol
Sus In jos
 
ce tare e asta=))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» accidente comice 4 video clipuri haioase, filme amuzante, filmulete haioase, videoclipuri, film2
» la scoala!!! buna asta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CAUTAM PLEYERI & ADMINI SERIOSI CLAN.RUGAM SERIOZITATE :: Bancuri :: Bancuri-
Mergi direct la: